Pracownik produkcji
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją komponentów elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sosnowiec - Niwka

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace monterskie
  • odpowiedzialność za prawidłowy montaż podzespołów oraz gotowego wyrobu
  • kontrola jakości produkowanych komponentów
  • realizacja planu produkcyjnego

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • szybki proces rekrutacyjny
  • szeroki pakiet benefitów
  • wsparcie konsultanta na każdym etapie rekrutacyjnym
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392