Pracownik produkcji
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe?
Mamy ofertę idealnie skrojoną na miarę Twoich możliwości!

Zacznij pracę na stanowisku montera lub pracownika produkcji laminatu - stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą - Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Miejsce pracy: Głobino k. Słupska (bezpłatny transport ze Słupska)

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenia na produkcji
  • wykształcenie techniczne/zawodowe lub znajomość rysunków technicznych będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • bezpłatny dojazd ze Słupska
  • jednorazową premię do 500 pln, po 3 miesiącach pracy
  • program rekomendacji - poleć znajomego i zgarnij nawet do 1000 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie - możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do karty sportowej
  • ubezpieczenie grupowe
  • liczne zniżki na zakupy, usługi i rozrywkę

Zadania

  • laminowanie, obróbka produktów z laminatu
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

  • Praca Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544