Pracownik produkcji
  • Jastrzębie-Zdrój, Żory
śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Żory, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • umiejętności manualne pracy narzędziami
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • dokładność oraz sumienność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (5:30-13:30; 14-22)
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie przełożonych w rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Piekary Śląskie
  • Pracownik biurowy Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075