Pracownik produkcji
  • Działdowo
Działdowo, Działdowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
HEINZ-GLAS Dzialdowo Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów.
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.
  • zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów.
  • odczytywanie rysunków technicznych.
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • dyspozycyjność,

  • chęci do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (trzy zmiany)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony,

  • premie miesięczne oraz roczne,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX MED, Pracowniczy Program Emerytalny, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego).

  • Praca Działdowo
  • Pracownik produkcji Działdowo
  • Pracownik fizyczny Działdowo
  • Pracownik biurowy Działdowo
  • Działdowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087