Pracownik produkcji
  • Krze duże
pracownik produkcji
mazowieckie, Krze duże, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Poszukujemy pracowników pomocniczych przy produkcji do jednej z firm z materiałami budowlanymi w powiecie żyrardowskim

Jedna zmiana 6-14, wolne weekendy, lekka praca przy etykietowaniu

Lokalizacja: Krze Duże (koło Mszczonowa, Radziejowic powiat Żyrardowski)

Oczekujemy

  • podstawowej znajomości obsługi komputera lub otwartości na naukę
  • możliwości samodzielnego dojazdu
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
  • pracę na jedną zmianę 6-14
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie 4950 zł brutto miesięcznie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania

  • naklejanie etykiet
  • drukowanie etykiet
  • czynności pomocnicze przy produkcji
  • obsługa komputera

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532