Pracownik produkcji | Ursus | 2 zmiany |
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Posiadasz zdolności manualne? Chcesz zdobywać cenne doświadczenie w obszarze produkcji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Produkcji.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Ryżowa

Twoje zadania:

  • Finalna kontrola kosmetyczna produktu
  • Pakowanie, zgrzewanie oraz sterylizacja produktu

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Zdolności manualnych - liczy się precyzja!
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 )
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji - szczególnie w branży kosmetycznej, chemicznej lub pokrewnej

Co zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto
  • Premię miesięczną do 1000 zł brutto
  • Premię półroczną do 40% wynagrodzenia podstawowego
  • Komplet specjalnej odzieży roboczej ( kombinezon i maska)
  • Dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna i karta sportowa - zadbaj o swoje zdrowie i kondycję
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych
  • Parking dla pracowników

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567