Pracownik produkcji Umowa o pracę (bez doświadczenia)
  • Bielany Wrocławskie
Service Technical
21. 8. 2024
od 4487 zł do 6000 zł

Poszukujemy Pracowników produkcji. Firma zajmuje się produkcją dla branży motoryzacyjnej, wytwarzając maty wygłuszeniowe

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Wynagrodzenie w wysokości od 4487 zł brutto ( przy przepracowaniu 168 godzin)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

BENEFITY:

  • Premie: 800 zł brutto co miesiąc (pełna frekwencja),
  • Miesięczna dopłata do posiłków w wysokości 150 zł brutto
  • 1000 zł brutto jako premia świąteczna
  • Kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport – wszystko finansowane przez pracodawcę
  • 1000 zł brutto dofinansowania na wakacje
  • 300 zł brutto na zakup okularów
  • Chip vendingowy o wartości 35 zł, bilety do kina, owoce, ciasta, prezent urodzinowy oraz upominek z okazji narodzin dziecka
  • Dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł brutto, zależne od odległości od miejsca pracy
  • 1000 zł brutto za polecenie nowego pracownika

Zadania

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola wizualna wyrobów
  • Wspieranie procesu produkcji

Oczekujemy

  • Motywacji i chęci do pracy

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Bielany" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567