Pracownik produkcji | Produkcja opakowań | Lekka praca
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRODUKCJA OPAKOWAŃ | PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET

Obowiązki:

  • kontrola wyprodukowanych opakowań
  • pakowanie gotowych wyrobów i przygotowanie do wysyłki
  • obsługa maszyny i ustawianie odpowiednich parametrów

Wymagania:

  • dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (pon. - pt.)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie na stanowisko pracy - opieka lidera
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • 3 zmianowy system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy: Kowale - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale)

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563