Pracownik produkcji | praca w tygodniu
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjne poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • efektywne wykorzystanie dostępnych surowców
  • nadzór nad linią produkcji
  • przestrzeganie receptur
  • konserwacja maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku / w branży produkcyjnej
  • dobra organizacja pracy
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • program wdrożenia do organizacji
  • pracę w systemie 3 zmianowym ( poniedziałek- piątek)
  • szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe
  • benefity: paczki świąteczne, rabaty na produkty i usługi firmowe, Pracownicze Plany Kapitałowe, ubezpieczenie grupowe, szkolenia

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Radzymin
  • Pracownik produkcji Radzymin
  • Pracownik fizyczny Radzymin
  • Pracownik biurowy Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377