Pracownik produkcji | Pilawa | od zaraz | bez doświadczenia |
  • Pilawa
Pilawa, Pilawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz pierwszej pracy, a może masz już pierwsze doświadczenia związane z produkcją?

Jeśli TAK, koniecznie aplikuj na tą ofertę!

Poszukujemy osób do pracy na produkcji w branży chemicznej w Pilawie.

Czym się będziesz zajmować?

  • Obsługą urządzeń produkcji,
  • nadzorowaniem pracy urządzeń etykietujących,
  • kontrolą jakości gotowych produktów,
  • czyszczeniem maszyn

Czego wymagamy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Chęci do zdobycia nowego doświadczenia
  • Odpowiedzialności

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę przez Gi Group
  • Wynagrodzenie podstawowe 5100zł brutto
  • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Pilawa
  • Pracownik produkcji Pilawa
  • Pracownik biurowy Pilawa
  • Pracownik fizyczny Pilawa
  • Pilawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584