Pracownik produkcji | Ostrołęka | Od zaraz |
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla producenta wyrobów papierniczych poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Ostrołęka

Obowiązki:

  • Obsługa linii produkcyjnej w tym maszyn i urządzeń
  • Dbałość o odpowiednią jakość wytwarzanych produktów
  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od zaraz
  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z Gi Group
  • Stawkę dzienną 28,10 zł brutto/h
  • Stawkę nocną 29,10 brutto/h
  • Długofalową współpracę po okresie próbnym
  • Pracę wg grafiku od poniedziałku do niedzieli
  • Pracę zmianową 6.00-14.00, 14.00 -22.00, 22.00- 6.00

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr. Tel +48 508 000 909

  • Praca Ostrołęka
  • Pracownik produkcji Ostrołęka
  • Pracownik fizyczny Ostrołęka
  • Pracownik biurowy Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567