Pracownik produkcji | operator wózka widłowego, operator maszyn
  • Wrocław
pracownik produkcji | operator wózka widłowego, operator maszyn
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Światowy producent farb do wnętrz - zatrudni kilka osób na stanowiska operator wózków widłowych i operator maszyn.Wynagrodzenie nawet 6000 zł bruttoi dodatkowe benefity czekają na Ciebie.

Lokalizacja: Kowale, Wrocław
Łatwy dojazd tramwajami: 6,11 lub 23.

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, bez nocek (6-14, 14-22)
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie nawet6000 zł brutto
  • praca na dwie zmiany,bez nocek(6-14;14-22)
  • pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiet benefitów:prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, zniżki na zakupy

Zadania

  • obsługa wózka widłowego – transport surowców między magazynem i produkcją
  • obsługa wózka widłowego – transport surowców z magazynu na produkcję
  • obsługa maszyny – podanie surowca do maszyny i mycie po zakończonym procesie

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567