Pracownik produkcji | operator
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
Randstad
12. 6. 2024

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w obsłudze produkcji. Preferowane osoby z doświadczeniem jako monterzy lub operatorzy. Wymagane minimum 1 rok doświadczenia oraz prawo jazdy
Gwarantujemy świetne warunki pracy i dodatkowe korzyści:
dodatek na paliwo, abyś poczuł korzyści już w drodze do pracy
codziennie dopłata 80% do Twoich obiadów
extra kasa dla Ciebie na zakupy online (kupisz za 5300 zł rocznie: spożywkę, AGD, elektronikę, odzież i inne artykuły)
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne 15 km od Wrocławia - dojazd we własnym zakresie, ale zwracamy za paliwo
Aplikuj szybko! lub wyślij SMS o treści PRACA na nr 667 800 892
oferujemy:
umowę o pracę, po 3 miesiącach już na stałe
wynagrodzenie podstawowe od 4500 - 5000 zł brutto
dodatek do dojazdów
codziennie dopłata 80% do obiadów
pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
darmowy rozszerzony pakiet medyczny i ubezpieczenie, karta sportowa
3600 zł rocznie na platformie zakupowej (kupuj co chcesz - spożywka, elektronika, agd, odzież i inne)
wsparcie psychologiczne, prawne i finansowe (5 spotkań za darmo w roku)
pokój relaksu, bony na urodziny
zadania:
montaż podzespołów elektronicznych lub obsługa zautomatyzowanych maszyn
oczekujemy:
doświadczenia w pracy przy produkcji
gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
możliwości dojazdu do pracy we własnym zakresie (zwrot za dojazdy)

  • Praca Kobierzyce
  • Pracownik produkcji Kobierzyce
  • Operator Kobierzyce
  • Operator maszyn Kobierzyce
  • Pracownik biurowy Kobierzyce
  • Pracownik fizyczny Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055