Pracownik produkcji | operator | stała praca | 3 zmiany WOLNE WEEKENDY | Stryków
  • Łódź
pracownik produkcji | operator | stała praca | 3 zmiany WOLNE WEEKENDY | Stryków
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Do firmy z branży farmaceutycznej poszukujemyoperatorów maszyn pakujących- MŁODSZY OPERATOR LINII PAKUJĄCYCH

  • stałe, bezpośrednie zatrudnienie
  • OD ZARAZ
  • III zmiany pn.-pt.
  • WOLNE WEEKENDY
  • praca czysta, w przyjemnym otoczeniu

STRYKÓW - refundowany dojazd ŁKA (dla Ciebie koszt to tylko 30 zł miesięcznie)

Wystarczy:

  • minimalne doświadczenie na produkcji
  • SANEPID
  • atutem będzie Twoje wykształcenie techniczne / mechaniczne / elektroniczne
  • podstawowa znajomość obsługi komputera WORD

Wyślij sms o treści : STRYKÓW a oddzwonimy i opowiemy Ci więcej Zapraszamy do kontaktu - 601805355.

Oczekujemy

  • minimalnego doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • gotowości do pracy z komputerem i nowoczesnymi maszynami
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • otwartości na dojazdy
  • otwartości na długofalową współpracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • stabilną i rozwojową pracęz perspektywą bezpośredniego zatrudnienia
  • wynagrodzenie od 5000 brutto miesięcznie(podstawa + wyższy dodatek nocny)
  • dodatek lunchowy 300 zł co miesiąc
  • dodatek nocnyliczony od Twojej płacy zasadnicze
  • premia roczna umowę o pracę tymczasową ze wszystkimi składnikami
  • stały grafik (i wolne weekendy!)zawsze wiesz jak będziesz pracować
  • bardzo dobre warunki pracy i atmosfera
  • rozwój i pakiet szkoleń nie tylko na starcie
  • szeroki pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, karta sportowa oraz zniżki na usługi i do sklepów.

Zadania

  • obsługa maszyn pakujących
  • nadzór i kontrola etapu procesu pakowania i przygotowania do wysyłki
  • przestrzeganie instrukcji związanych z wykonywaniem czynności
  • bieżąca współpraca z przełożonym

  • Praca Łódź
  • Wolny zawód Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536