Pracownik produkcji --> Wolne weekendy --> Bez doświadczenia
  • Wolsztyn
Wolsztyn, Wolsztyn, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Pracuj jako pracownik produkcji -bez doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Wolneweekendy idarmowytransport z Wolsztyna!

Lokalizacja miejsca pracy: Babimost

Oczekujemy

  • nie wymagamy doświadczenia
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)
  • wynagrodzenie26zł/h brutto
  • darmowy transportz Wolsztyna
  • pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość długofalowej współpracy
  • codziennie ciepły obiad od 1,5zł.

Zadania

  • wykonywanie pracy manualnej przy taśmie produkcyjnej lub w innym wyznaczonym miejscu
  • przestrzeganie zasad BHP
  • sprawdzanie jakości produktów
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej
  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Praca Wolsztyn
  • Pracownik produkcji Wolsztyn
  • Pracownik biurowy Wolsztyn
  • Pracownik fizyczny Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782