Pracownik produkcji | Dział pakowania | 3 zmiany |
  • Glinojeck
Glinojeck, Glinojeck, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Pracownik Produkcji.

Lokalizacja: Zygmuntowo k. Glinojecka

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń pakujących
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac powierzonych przez przełożonego
  • Przestrzeganie zasad i instrukcji

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 3600 zł brutto miesięcznie
  • Dodatki za pracę w porze nocnej oraz w systemie 4 brygadowym ok. 1300 zł brutto miesięcznie
  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Praca Glinojeck
  • Pracownik produkcji Glinojeck
  • Pracownik fizyczny Glinojeck
  • Pracownik biurowy Glinojeck
  • Glinojeck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836