Pracownik produkcji | bezpłatny transport | mile widziane Panie
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP
  • przestrzegania zasad i instrukcji

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (poniedziałek- piątek) w firmie z branży produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym- mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • premię miesięczną
  • comiesięczne doładowanie karty lunchowej
  • bezpłatny transport pracowniczy z Centrum Przesiadkowego w Gliwicach

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Pyskowice
  • Pracownik produkcji Pyskowice
  • Pracownik biurowy Pyskowice
  • Pracownik fizyczny Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190