Pracownik Produkcji | Bezpłatny dojazd | Praca dla Każdego
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kanie k. Pruszkowa

Obowiązki:

  • Uzupełnienie opakowań do maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Pakowanie produktów do pudełek
  • Układanie kartonów na palety

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia - Warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli zgodnie z harmonogramem ( pełny etat )

Oferujemy:

  • Darmowy Transport z Warszawy, Żyrardowa, Grodziska Maz., Pruszkowa
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne
  • Premia kwartalna i roczna - uzależniona od wyników indywidualnych
  • Dodatek za pracę w porze nocnej 25% stawki godzinowej
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Paczki z kosmetykami 1x w miesiącu
  • Szkolenie wprowadzające i odzież roboczą
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Pracownik fizyczny Żyrardów
  • Pracownik biurowy Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509