Pracownik Produkcji | 2 zmiany | Od zaraz | 6000 zł brutto
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (w pobliżu stacji ORLEN)

Czym będziesz się zajmował?

  • Obsługą nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • Testowaniem innowacyjnych systemów bateryjnych
  • Prowadzeniem dokumentacji i dbaniem o jakość produkcji.
  • Zgłaszaniem i eliminowaniem awarii
  • Montażem i Demontażem zgodnie z wymaganiami

Czego wymagamy?

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami - mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym
  • Znajomość obsługi komputera

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe od 5000zł brutto miesięcznie
  • Miesięczna premia do 20% wynagrodzenia podstawowego
  • System poleceń pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie II zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin również w weekendy (dla chętnych)

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj! Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 508 040 330

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567