Pracownik produkcji | 1 zmiana | Dębe Wielkie
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Dębe Wielkie

Czym się będziesz zajmować?

Obsługa maszyn produkcyjnych, praca na poszczególnych etapach linii produkcyjnej, przyjmowanie dostaw.

Czego wymagamy?

  • Dyspozycyjności do pracy w godzinach 8-16
  • Chęci do zdobycia nowego doświadczenia
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Co oferujemy?

  • Możliwość wyboru formy współpracy umowa zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Szkolenie wprowadzające
  • Długofalową współpracę po okresie próbnym

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836