Pracownik produkcji – wyroby metaliczne
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
HR East Sp. z O.O.
5. 9. 2024

Agencja pracy tymczasowej HR East pomaga znaleźć pracę tymczasową lub stałą dla ludzi z różnych branż i sektorów. Nasza agencja oferuje nie tylko pracę, ale również zapewnia swoim pracownikom wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starachowice
Opis
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sortowanie części metalowych
- Proste pracy, związane z obróbką części metalowych.
- Szlifowanie, zdejmowanie izolacji z części metalowych
- Przygotowanie wyrobów do obróbki (mechanicznej oraz termicznej)
CZEGO OCZEKUJEMY?
- Świadomości jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność).
- Dobrej organizacji pracy (staranność, dokładność).
- Umiejętności pracy w zespole.
- Gotowości do pracy zmianowej.
OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Praca w trybie zmianowym po 12h od poniedziałku do soboty.
- Wynagrodzenie w wysokości 28.10 /h brutto.
- Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
Робітник виробництва – металовироби
Місце роботи: м. Стараховіце
опис
СКЛАД ОБОВ'ЯЗКІВ:
- Сортування металевих деталей
- Проста робота, пов'язана з обробкою металевих деталей.
- Шліфування, зачистка металевих деталей
- Підготовка продуктів до обробки (механічної та термічної)
ЧОГО НАС ОЧІКУЄТЬСЯ?
- Усвідомлення якості виконаної роботи (уважність, акуратність).
- Хороша організація роботи (уважність, акуратність).
- Навички роботи в команді.
- Готовність працювати позмінно.
МИ ПРОПОНУЄМО:
- Працевлаштування за договором доручення в компанію зі стабільною позицією на ринку.
- Робота позмінно після 12 годин з понеділка по суботу.
- Заробітна плата 28,10 злотих / година брутто.
- Необхідні інструменти для роботи на робочому місці.
Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 500 260 429 Anastasia
Rozpatrujemy wyłącznie aplikacje zawierające klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR East sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Batorego 4, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma HR East sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Batorego 4. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail wskazanym w ogłoszeniu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail podanym w ogłoszeniu.

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584