Pracownik Produkcji – Wynagrodzenie nawet do 6100 zł brutto!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Remedy
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem i rozwojem?
Remedy (Agencja Zatrudnienia KRAZ nr 22413) poszukuje Pracowników Produkcji do obsługi maszyn.
Co oferujemy?
Wynagrodzenie już od 5200 zł brutto/mies. Umowa o pracę – stabilne zatrudnienie na dłużej Możliwość zdobycia dodatkowych kursów i rozwoju zawodowego Dodatki za pracę w nocy i na drugiej zmianie Posiłki regeneracyjne za darmo! Wolne weekendy – masz czas na odpoczynek
Twoje zadania:
Obsługa maszyn takich jak frezarki, tokarki, szlifierki i polerki.
Wykonywanie detali (pierścieni tłokowych) na podstawie rysunku technicznego.
Polerowanie, oczyszczanie, malowanie ręczne komponentów.
Czego oczekujemy?
Doświadczenia w pracy przy maszynach
Podstawowej znajomości rysunku technicznego
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (5:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30)
Jeżeli nie posiadasz doświadczenia- nie przejmuj się, wszystkiego się nauczysz
Jeśli szukasz pracy z możliwością rozwoju i atrakcyjnymi warunkami, dzwoń teraz i dowiedz się więcej! Nie czekaj – liczba miejsc ograniczona! :)

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210