Pracownik produkcji – praca od ZARAZ!
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
OTTO Work Force
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace produkcyjne na linii montażowej
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Raportowanie postępu prac

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Dojazd do pracy we własnym zakresie
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie konkurencyjne, z możliwością zarobienia nawet 6000,00 zł netto miesięcznie
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w systemie 4-brygadowym lub 6-brygadowym w zależności od zapotrzebowania
  • Dodatek mieszkaniowy w wysokości 500 zł brutto dla osób mieszkających na własny koszt, przy przepracowaniu pełnego miesiąca
  • Szkolenie BHP w pierwszym dniu pracy
  • Możliwość rotacji między różnymi liniami produkcyjnymi, co zapewnia różnorodność zadań
  • Komfortowe warunki pracy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Pracownik ds. administracji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851