PRACOWNIK PRODUKCJI – DZIAŁ MONTAŻU - LIDER
  • Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Nowy Kawęczyn, Łódzkie, Polska
UDS S.A.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu;

  • Dokumentowanie operacji technologicznych w Kartach Montażowych;

  • Montaż opakowań i stojaków kartonowych;

  • Dbałość o wysoką jakość produktu;

  • Wydawanie etykiet, naklejek na zlecenia, dbanie o ich zgodność;

  • Kontrola jakości, poprawności i ilości realizowanych zleceń;

  • Weryfikowanie balansu i mierzenie czasów;

  • Realizację założeń produkcyjnych (zleceń);

  • Utrzymywanie relacji oraz przepływu informacji między pozostałymi działami firmy.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracach produkcyjnych (zakłady produkcyjne, usługowe)

  • Umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu;

  • Zdolności przywódczych oraz manualnych;

  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym ( brygady po 12 godzin);

  • Zaangażowania, skrupulatności oraz rzetelności;

  • Pozytywnego nastawienia do pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

  • Pakiet medyczny;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Pracownik produkcji Nowy Kawęczyn
  • Pracownik fizyczny Nowy Kawęczyn
  • Pracownik biurowy Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570