Pracownik/Pracowniczka Sklepu - pełny etat, ul. Krakowska 297A
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
LIDL
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Wykładanie towaru

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Obsługa stanowiska kasowego

  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

WYMAGANIA:
  • Chęć długotrwałej współpracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • karta MultiSport

  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu

  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Praca Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik na wysokościach Kielce
  • Pracownik instytucji kultury Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536