Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Kompletacja Towaru, Ul. Warszawska 1g
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Lidl Polska sp. z o. o.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Weryfikacja i sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym w procesie przyjęcia i wysyłki towaru Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy Udział w inwentaryzacjach WYMAGANIA: Odpowiedzialność i dokładność Zaangażowanie Dobra organizacja pracy Umiejętność pracy w zespole Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne OFERUJEMY: Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia Praca na jedną zmianę Bezpłatne obiady dla pracowników Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców Opiekę fizjoterapeuty Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego karta MultiSport bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu Możliwość podjęcia pracy od zaraz RÓWNE PŁACE Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291