Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Kompletacja towaru (jedna zmiana od godziny 16:00) - pełny etat
  • Legnickie Pole
Legnickie Pole, Legnickie Pole, Dolnośląskie, Polska
Lidl Polska sp. z o. o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja i sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym w procesie przyjęcia i wysyłki towaru

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych

  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie

  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy

  • Udział w inwentaryzacjach

WYMAGANIA:
  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia
  • Bezpłatne obiady
  • Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców
  • Opiekę fizjoterapeuty
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Praca Legnickie Pole
  • Pracownik fizyczny Legnickie Pole
  • Pracownik produkcji Legnickie Pole
  • Pracownik biurowy Legnickie Pole
  • Legnickie Pole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116