Pracownik/Pracowniczka Magazynu - Dysponent/Dysponentka, ul. Metalowa 12
  • Stargard
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Lidl Polska sp. z o. o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie transportu

  • Dokonywanie odprawy kierowców transportów

  • Kontrolowanie załadunku

  • Kontrolowanie jakości wysyłanych towarów (sprawdzanie temperatury artykułów chłodzonych)

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w godzinach wieczornych i nocnych

WYMAGANIA:
  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Bezpłatne obiady

  • Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców

  • Opiekę fizjoterapeuty

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

    • karta MultiSport

    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210