Pracownik / Pracowniczka magazynu DHL || Holandia || GUARANTEED HOURS!
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

DHL jest jednym ze światowych liderów branży logistycznej. Obecność w ponad 220 krajach pozwala firmie łączyć cały świat! Wybierając jeden z ich magazynów w Holandii będziesz odpowiedzialny za np. przepakowywanie i sortowanie paczek, zbieranie zamówień przy pomocy skanera, rozładunek lub załadunek ciężarówek oraz sprawdzanie jakości przesyłek lecących jeszcze dalej!

Miejsce pracy: Beringe, Tiel, Kampen…

WYMAGANIA:

• Dobrej kondycji fizycznej

• Znajomości angielskiego

• Czynnego prawa jazdy - kat. B

OFERUJEMY:

Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) oraz pomoc w organizacji wyjazdu za granicę!

• Pracę na dwie lub trzy zmiany – w zależności od wybranej lokalizacji

• Atrakcyjna stawka godzinowa: 14.38 EUR brutto! (13,27 EUR brutto + 8.33% dodatek wakacyjny)

Atrakcyjne dodatki płacowe za pracę w nienormowanym czasie np. +30% wieczory i nocki, +100% niedziele

• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

• Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi

• Bezpieczny transport do / z miejsca pracy

• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich z gwarancją godzin (min. 128h pracy miesięcznie)

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. OTTO Mega Rewards!

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523