Pracownik / Pracowniczka magazynu
  • Holandia
Holandia, Schiphol-Rijk (20-30 min. od Amsterdamu), 0, Holandia
OTTO Work Force
23. 5. 2024

Zostań pracownikiem magazynu u jednego ze światowych liderów logistyki!

Lokalizacja miejsca pracy: Schiphol-Rijk (20-30 min. od Amsterdamu), Holandia

Wynagrodzenie:

14.12 EUR +1.38% ATV +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.49 EUR/h brutto

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Komunikatywny język angielski

Zakres obowiązków:

  • Rozładowywanie palet (pudła po max.19 kg)
  • Układanie przesyłek na przenośniku taśmowym
  • Rozkładanie, etykietowanie, sprawdzanie jakości

Warunki w miejscu pracy:

  • Ciepłe otoczenie
  • Dostęp do lodówki i mikrofalówki

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie za €35,58 tygodniowo (aby pomóc pracownikom w pokryciu kosztów rząd Holandii wypłaca specjalny dodatek - 123,00 € miesięcznie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Pomożemy Ci go uzyskać!)
  • Zakwaterowanie w Badhoevedorp płatne €126,56 tygodniowo*
  • Transport do pracy rowerem elektrycznym (12km = ok. 25-30min)
  • Dostęp do aplikacji myOTTO w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin i odpowiedzi na wszystkie inne pytania!
  • Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu z Polski – jeśli potrzebujesz ;-)

*także w przypadku kosztów zakwaterowania Holenderski urząd skarbowy oferuje pracownikom tymczasowym wyrównianie. Głównym kryterium uczestnictwa w tzw. regulacjach ET jest posiadanie „podwójnych” kosztów zakwaterowania. Większość kandydatów może więc ubiegać się o te korzyści podatkowe i jeśli wymieni całe swoje zwroty lub przydziały otrzymywane w związku z kosztami eksterytorialnymi na wynagrodzenie brutto, koszt netto zakwaterowania wyniesie około 70-80 € tygodniowo (dokładna wysokość będzie zależała od Twojej stawki godzinowej i dodatków).

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia

  • 90 980
    16 157