Pracownik / Pracownica w dziale finansowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

W Leroy Merlin tworzymy jedną, zgraną Ekipę. Nasi pracownicy codziennie pomagają klientom tworzyć DOM i kreują swoje ścieżki kariery. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 27 lat i otworzyliśmy już 78 sklepów!

Nasza współpraca opiera się na solidnych fundamentach. Wsparcie, dobra atmosfera, dzielenie się wiedzą i wzajemny szacunek to wartości, które są dla nas ważne. Średni staż w Ekipie Leroy Merlin wynosi 5 lat, a 99% osób jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę.

Chcemy tworzyć DOM, budować stabilne kariery i zapewniać możliwości rozwoju.

Znajdź swoje miejsce w Ekipie!
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa potwierdzeń sald dostawców;
  • Archiwizacja dokumentów, obsługa codziennej poczty przychodzącej/wychodzącej;
  • Wsparcie zespołu windykacji w codziennych czynnościach;
  • Nadzór nad spływem potwierdzeń odbioru wezwań;
  • Terminowa obsługa zapytań mailowych oraz udzielanie odpowiedzi.

Kogo szukamy?

  • Doświadczenie w procesach windykacji należności
  • Jesteś osobą dokładną, sumienną, rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki;
  • Znasz program MS Excel, Oracle;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy;
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w dziale finansowym w międzynarodowej organizacji;
  • Dogodny dojazd do biura - praca w nowoczesnym biurowcu FOREST przy ul. Burakowskiej;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678