Pracownik / Pracownica ds. technicznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie stanu technicznego budynku i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa firmy;
  • Kontrolowanie stanu technicznego obiektu i wszystkich instalacji;
  • Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości;
  • Sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw;
  • Planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

WYMAGANIA:
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (konserwator, pracownik techniczny);
  • Posiadasz wykształcenie techniczne (np. elektryczne, budowlane);
  • Jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;
  • Zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;
  • Posiadasz uprawnienia na wózek jezdniowy, elektroenergetyczne, uprawnienia SEP i podest ruchomy - mile widziane.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do samodzielnej pracy;
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych oraz dostęp do kursów stacjonarnych i on-line;
  • Udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz możliwość nabycia akcji Grupy Adeo;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kafeteria benefitów MyBenefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, możliwość nauki języków obcych poprzez Platformę eTutor dla Ciebie i Twoich bliskich, smartfon (również do użytku prywatnego);
  • Platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;
  • Możliwość udziału w licznych inicjatywach społecznych, organizowanych przez naszą Fundację Leroy Merlin Polska;
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP.

  • Praca Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322