Pracownik prac ręcznych ->UDT->Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukaszstabilnejpracy na terenie Bydgoszczy?

Maszdoświadczenie w pracy na produkcji?

Zależy Ci narozwoju i podnoszeniu kwalifikacji?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • wymagane uprawnienia na wózki UDT
    ... a reszty nauczysz się z nami. :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • lokalizacja: Bydgoszcz
  • pracę w systemie 3 zmianowym [6-14, 14-22, 22-6, pn-pt
  • wsparcie opiekuna stanowiskowego w okresie wdrożenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie
  • pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach (m.in. karta sportowa, zniżki na zakupy i bilety do kina)

Zadania

• sortowanie-oddzielenie wadliwych opakowań od opakowań dobrych

• oczyszczanie, przekładanie, pakowanie zleceń zgodnie ze specyfikacją zlecenia

• obsługa wózka elektrycznego

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567