Pracownik porządkowy w firmie sprzątającej
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
BDT Service
10. 4. 2024

Firma sprzątająca BDT-SERVICE zatrudni mężczyznę na stanowisko:
Pracownik porządkowy
Zakres obowiązków:
•doczyszczanie posadzek
•sprzątanie po remontach
•inne prace porządkowe
Wymagania:
•Prawo jazdy kat. B
•Brak nałogów
•Dyspozycyjność
•Doświadczenie mile widziane
Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie (wyższa stawka godzinowa dla osób poniżej 26 roku życia)
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Dodatki za pracę w nocy i diety w trakcie wyjazdów służbowych
•Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
•Pracę w młodym i zgranym zespole
•Nowoczesny sprzęt i środki czystości
Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu Lento.pl.
Zapraszamy!

  • Praca Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448