Pracownik porządkowy terenów zewnętrznych na rano Starogard Gdański
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości na terenie zewnętrznym

Stanowisko: Pracownik utrzymania czystości na terenie zewnętrznym

Miejsce pracy : Starogard Gdański, ul. Kościuszki, Sobieskiego

Opis stanowiska :

Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym (zamiatanie, koszenie, podlewanie)

Oferujemy :

- pracę na 0,5 etatu;

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

-świadczenia dla osób niepełnosprawnych;

Wymagania

- praca w godzinach  od 6:00-9:30 Pon.-Pt.

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- umiejętność organizacji czasu pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 752 520

  • Praca Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941