Pracownik porządkowy - Teren Zewnętrzny
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zatrudni:

PRACOWNIKA PORZĄDKOWEGO – TEREN ZEWNĘTRZNY

Miejsce pracy: Poznań, ul. Strzeszyńska

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne jeśli tylko uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.
Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym).
  • Szacunek i troskę o pracownika.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14; 12-20; 14-22.

Obowiązki:

Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym, w tym drobne prace ogrodnicze (koszenie trawy, liście, zamiatanie, odśnieżanie). Praca przy użyciu maszyn jeżdżących (niezbędne jest prawo jazdy kat.B).

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Prawa jazdy kat B
  • Dokładności i sumienności
  • Kultury osobistej

  • Praca Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392