Pracownik porządkowy, serwis sprzątający / Працівник з прибирання Варшава
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OmniOffice Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Pracownik porządkowy Warszawa Centrum / Працівник з прибирання Варшава od godziny 17, na 5 godzin.Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie, punktualność, sumienność.Praca w biurach: pokoje, korytarze, części wspólne, WC. Umowa zlecenie.

Obowiązki

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • Sprzątanie toalet
  • Opróżnianie koszy na śmieci
  • Sprzątanie części wspólnych (korytarzy, pokoi socjalnych)

Wymagania

  • Czas pracy 5h
  • Praca wieczora w godz godz. 17:00-22:00.
  • Podstawowa znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, sumienność

Oferujemy

  • Nowe, zadbane biuro z niezbędnym wyposażeniem oraz wysokiej jakości środkami czystości.
  • Wygodna lokalizacja w centrum Warszawy.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Stabilne wypłaty każdego miesiąca na konto bankowe.

  • Обов’язки
  • - Прибирання офісних приміщень
  • - Прибирання туалетів
  • - Винесення сміття
  • - Прибирання спільних частин (коридорів, кімнат відпочинку)
  • Вимоги:
  • - Робота з понеділка по п’ятницю
  • - Робочий час з 17:00 до 22:00
  • - Бажаний досвід роботи з прибирання
  • - Вміння працювати в команді
  • - Відсутність шкідливих звичок
  • Що ми пропонуємо:
  • - Новий, доглянутий офіс з необхідним обладнанням та високоякісними засобами для прибирання.
  • - Зручне розташування: метро Rondo Daszyńskiego (адреса: Rondo Daszyńskiego 2).
  • - Комфортні умови праці.
  • - Працевлаштування на підставі договору доручення.
  • - Заробітна плата: від 20 до 22,70 злотих нетто за годину.
  • - Стабільні виплати щомісяця на банківський рахунок.
  • Якщо ви хочете працювати в приємній та професійній атмосфері, приєднуйтесь до нашої команди!

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713