Pracownik porządkowy Osła - także z orzeczeniem
  • Chocianów
Chocianów, Chocianów, dolnośląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika porządkowego.

Miejsce pracy: Osła.

Godziny pracy: 6 14, 14 - 22, 22 - 6

Zapraszamy do kontaktu także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości na hali magazynowej za pomocą maszyn myjących oraz mopów

Wymagania

  • chęci do pracy
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

  • Praca Chocianów
  • Pracownik produkcji Chocianów
  • Pracownik biurowy Chocianów
  • Pracownik fizyczny Chocianów
  • Chocianów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075