Pracownik porządkowy - mycie maszyn
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego za pomocą natrysku wysokociśnieniowego i natrysku pianowego,
  • usuwanie resztek warzyw i osuszanie linii produkcyjnej,
  • raportowanie z wykonanych prac,
  • ogólne czynności porządkowe.

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w myciu maszyn przemysłowych,
  • gotowość do pracy fizycznej.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 13,68 euro brutto za godzinę,
  • dodatek do wynagrodzenia 25% stawki podstawowej ,
  • dodatek do wynagrodzenia 50% stawki podstawowej za pracę w sobotę,
  • dodatek do wynagrodzenia 100% stawki podstawowej za pracę w niedzielę oraz nadgodziny,
  • praca na jedną zmianę Pn- czw 22:30 - 7:00 oraz sobota 8:00 - 17:00,
  • stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika,
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii,
  • opieka koordynatora w Holandii,
  • ubezpieczenie Holland Zorg,
  • wypłaty tygodniowe (sroda) – przelewy na wskazane konto,
  • dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem.

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045