Pracownik porządkowy - Kruszwica
  • Kruszwica
Kruszwica, Kruszwica, Polska
HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Dołącz do Jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Impel, która zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik Porządkowy

Miejsce pracy: Kruszwica

Zakład Produkcyjny Kruszwica

Praca pon-pt - 3 zmiany 6-14. 14-22, 22-6

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie biur,

  • Sprzątanie hali produkcyjnej,

Sprzątanie biur,

Sprzątanie hali produkcyjnej,

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęci do pracy,

  • Dobra sprawność fizyczna,

Zaangażowanie i chęci do pracy,

Dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy:

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • Miła i przyjazną atmosferę w pracy

Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,

Niezbędne narzędzia pracy,

Wdrożenie i przygotowanie do pracy,

Miła i przyjazną atmosferę w pracy

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:

727 003 421 w godz. 8:00-16:00, 717 01 44 44 w godz. 16:00 - 21:00

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z o.o. Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu (50 -304), przy ul. Słonimskiego 1.

  • Praca Kruszwica
  • Pracownik fizyczny Kruszwica
  • Pracownik biurowy Kruszwica
  • Pracownik produkcji Kruszwica
  • Kruszwica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551