Pracownik porządkowy - dopłata do paliwa, praca po 4h
  • Nowa Wieś Wrocławska
, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
29. 9. 2024

SAMSIC Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika porządkowego.Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska, Ryszarda Chomicza 13

Obowiązki

  • Utrzymanie czystości na terenie biur i magazynu
  • Utrzymanie czystości w toaletach, szatni oraz na klatkach schodowych

Wymagania

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-10:00 lub 15:00-19:00
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 28,10zł brutto/h
  • Dopłatę do paliwa/biletu autobusowego w wysokości 300zł
  • Odzież pracowniczą

  • Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska, Ryszarda Chomicza 13

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 108
21 116