Pracownik Porządkowy
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, małopolskie, Polska
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
25. 4. 2024

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu kandydatów do pracy na stanowisko:Pracownik PorządkowyMiejsce pracy: Modliczka okolice Krakowa

Obowiązki

  • praca od poniedziałku do soboty – godziny poranne (przed otwarciem sklepu), po 2,5h dziennie.
  • utrzymanie czystości na terenie sklepu,
  • czynności porządkowe bieżące.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • punktualność,
  • dokładność w działaniu.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,
  • pracę od poniedziałku do soboty, w wymiarze 3h dziennie,
  • stawkę 28,5 zł/brutto/h
  • pełne wdrożenie na stanowisko pracy.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – przez formularz
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570