Pracownik Porządkowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
8. 10. 2024

zatrudni w Sekcji Utrzymania Obiektów, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych i laboratoryjnych oraz sanitarnych
  • odkurzanie wykładzin
  • obsługa maszyn czyszczących podłogi
  • mycie przeszkleń
  • zgłaszanie przełożonemu wszelkich awarii
  • gospodarowanie środkami czystości
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie dwuzmianowym, 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

  • Praca Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238