Pracownik Porządkowy
  • Siemianowice Śląskie, (dzielnica Michałkowice)
śląskie, Siemianowice Śląskie, (dzielnica Michałkowice), śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
25. 5. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki - Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Miejscowość: Siemianowice Śląskie (dzielnica Michałkowice)

Poniedziałek – piątek 6-14
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o prace
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w godzinach 6-14
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Twoje zadania:

  • Zamiatanie, koszenie trawy
  • W okresie zimowym odśnieżanie
  • Zbieranie śmieci
  • Dbanie o porządek na zewnątrz obiektu

Oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat B mile widziane
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Piekary Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064