PRACOWNIK PORZĄDKOWY
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejscowość: Siemianowice Śląskie (dzielnica Michałkowice)

Poniedziałek – piątek 6-14

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o prace
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w godzinach 6-14
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Twoje zadania:

  • Zamiatanie, koszenie trawy
  • W okresie zimowym odśnieżanie
  • Zbieranie śmieci
  • Dbanie o porządek na zewnątrz obiektu

Oczekujemy:

  • Prawi jazdy kat B mile widziane
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca  fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509