Pracownik porządkowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie czystości na hali produkcyjnej (zamiatanie, mycie podłóg)
  • Utrzymanie czystości wokół hali produkcyjnej (teren zewnętrzny – segregacja odpadów)
  • Kontrola czystości hali produkcyjnej i terenu zewnętrznego
  • Przestrzeganie procedur, dbałość o sprzęt

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace
  • Praca 3 zmianowa
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ogromnym potencjałem
  • Premia motywacyjna do 8 % każdego miesiąca
  • Dodatek frekwencyjny max 200 zł brutto każdego miesiąca
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku przez doświadczonego pracownika
  • Brak szkodliwych warunków pracy
  • Bezpłatny transport z centrum miasta, do i z pracy
  • Program Poleceń Pracowniczych 2000 zł
  • Bogaty pakiet benefitów :
  • Opieka medyczna Medicover za 1 zł dla Ciebie i członków Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Pakiet Świadczeń socjalnych, w tym wczasy pod gruszą, dofinansowanie do Świąt Bożego Narodzenia , platforma kafeteryjna gdzie to ty decydujesz na co wydasz otrzymane środki z funduszu ( obszar działania : sport w tym karta sportowa Medicover Sport, kultura, rekreacja i turystyka)
  • Paczki dla dzieci naszych pracowników na Mikołajki
  • Celebrujemy poprzez symboliczne słodkości, urodziny pracowników, dzień chłopaka, dzień kobiet
  • Spotkania integracyjne raz na kwartał finansowane z budżetu firmy
  • Raz w roku festyn rodzinny

  • Praca Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748