Pracownik porządkowy praca na rano Galeria Rumia
  • Rumia
Rumia, Rumia, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w obiekcie rozrywkowym (kino).

Stanowisko: Pracownik utrzymania czystości

Obowiązki:

- odkurzanie, ścieranie kurzy, zamiatanie korytarzy, opróżnianie śmietników, mycie ręczne, sprzątanie toalet i części wspólnych, mycie maszynowe.

Oferujemy:

- umowę o pracę na 0,5 etatu

- praca wg. harmonogramu - 4 dni pracujące 2 dni wolnego

- pracę w godzinach porannych 6:00-10:00 Pon.-Niedz.

Wymagania

- zaangażowania w powierzonych obowiązkach

- schludnego wyglądu,

- sumienność, dokładność

- mile widziane osoby z orzeczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Rumia
  • Pracownik biurowy Rumia
  • Pracownik produkcji Rumia
  • Pracownik fizyczny Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941