Pracownik porządkowy (Bielsko-Biała)
  • Bielsko-biała
pracownik porządkowy (Bielsko-Biała)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Zapoznaj się z naszą nową ofertą pracy na stanowisku pracownik porządkowy.

Z nami możesz rozpocząć pracę w tym miesiącu.

Zaaplikuj już dziś.

Oczekujemy

  • chęci do wykonywania pracy fizycznej
  • doświadczeniaw pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne urlopy)
  • bezpłatny posiłek w stołówce zakładowej
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • prace gospodarcze wokół budynku: (odśnieżanie w okresie zimowym, zamiatanie, koszenie trawy w okresie letnim)
  • obsługa myjki na hali
  • odbiór, selekcja i składowanie odpadów
  • utrzymywanie porządku na terenie zakładu (biura, szatnie, ciągi komunikacyjne).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914