Pracownik Porządkowo - Techniczny
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo Śląskie, Polska
LUX MED Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w Szpitalu Mavit ul. Szopienicka 65, Katowice.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac porządkowych wokół budynku przedsiębiorstwa.
  • Pielęgnowanie zieleni – cięcie żywopłotów, podlewanie i nawożenie roślin, zabezpieczanie krzewów przed mrozem.
  • Obsługę i konserwację sprzętu technicznego wykorzystywanego do utrzymywania porządku oraz pielęgnacji trawników, drzew i krzewów.
  • Wykonywanie prostych napraw instalacji kanalizacyjnej.
  • Dbanie o odśnieżanie ciągów komunikacyjnych i parkingu w okresie zimowym.
  • Segregację odpadów.
  • Rozwożenie dostaw na terenie obiektu.
  • Drobne prace konserwacyjne na terenie obiektu.
  • Rozładowywanie dostaw.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne.
  • Zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka".
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Empatia i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka.
  • Stabilne miejsce pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie.

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Pracownik instytucji kultury Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536