Pracownik/pomocnik budowlany/Pracownik fizyczny. Delegacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma geotechniczna, będąca jednym z liderów swojej branży w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz re-mediacji  zanieczyszczonych gruntów i wód poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik/pomocnik budowlany/Pracownik fizyczny

Praca w woj-wach: łódzkie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie. Praca w delegacji.

Zapraszamy do rekrutacji również pomocników bez doświadczenia/uprawnień, chętnych do pracy i gotowych do nauki! Firma gotowa jest zainwestować w szkolenie rzetelnego pracownika.

Konieczne posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu

 UWAGA! Firma zapewnia nocleg ze śniadaniem, obiad na budowie i kolację.

Jakie są zadania na tym stanowisku:

~        Wykonywanie robót związanych z głębokim fundamentowaniem (tzn. wykonywanie np. betonowe kolumny wzmacniając grunt pod dalszą budowę dróg, hal, magazynów,

~        Głównym zadaniem pomocnika ogólnobudowlanego będzie pomoc przy wkładaniu koszy zbrojeniowych do wykonanych już betonowych kolumn,

~        Pomoc operatorowi maszyny w naprowadzaniu maszyny na odpowiednie miejsce wykonania kolumny,

~        Proste prace ogólnobudowlane, rozładunki i załadunki sprzętu budowlanego (palownice, koparki z masztami, pompy do betonu, koparko ładowarki, ładowarki).

Wynagrodzenie:  8500 brutto/ms – w zależności od doświadczenia, czasu pracy, posiadanych umiejętności (za 210 rbh) - (wynagrodzenie składa się: stawka godzinowa, premia dzienna, dodatek za delegacje) + oddzielnie płatna kilometrówka w wysokości 0,9zł za każdy kilometr przejechany dom-budowa i budowa dom.

Co My Ci damy jako pracodawca?

~        Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, renomowanej firmie budowlanej,

~        Możliwość rozwoju zawodowego,

~        Bogaty pakiet socjalny (pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym, Pracowniczy Program Emerytalny, Świadczenia świąteczne z ZFŚS),

~        Soboty sporadycznie są pracujące, praca od poniedziałku do piątku (z założenia po 52h tygodniowo). W piątek praca krócej, 8h max żeby wcześniej móc zjechać do domu,

~        Nowoczesne narzędzia pracy (w tym telefon komórkowy),

~        Dopłaty za przejazd.

Czego oczekujemy od Ciebie?

~        Zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy,

~        Gotowość do pracy w delegacji,

~        Umiejętność pracy w zespole,

~        Chęci do nauki obsługi sprzętu budowlanego.

Mile widziane: znajomość sprzętu budowlanego.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544